Php Eğitimleri – Videolar

PHP öğrenmek zaman ve emek isteyen bir progamlama dilidir. Gerekli iligli alakayı gösterdikten sonra çok rahat şekilde projeler geliştirmeye başlayabiliyorsunuz. Daha önceleri türkçe kaynak sıkıntısı yaşanmaktaydı. Zamanla gönüllüler ve forumlar sayesinde problemlerin çözümü ve paylaşımların artması ile kaynaklar artmaya başladı. Ancak sistematik bir eğitim olmadıkça öğrenim süresi uzuyordu. Bende bu durumların yaşanmadan size yol gösterecek video serilerini paylaşıyorum. Youtube üzerinden kanallarına abone olup eğitimleri takip edebilirsiniz. 
Tavsiyem kendinize bir proje hazırlayın. Bir adres defteri veya stok takibi yapan bir web projesine kadar istediğiniz bir hedefi belirleyin. Böylelikle hedefinize ulaşmak için motive olabilir ve başarınızı arttırabilirsiniz.
Sizlere tavsiyem para ile satılan setleri ücretlerini verip kullanın. Harcanan emek ve bir bedeli olmasından dolayı hak yemeden bu bilgiyi kazanmanızı öneririm. PAra verecek durumum yok diyorsanız aşağıdaki videolar tam tekmil anlatmışlar. 
İyi dersler, başarılar.